Avto-moto društvo Pinko Tomažič Piran je bilo ustanovljeno 1.1.1954. V skoraj 70 letni zgodovini smo usposobili veliko število dobrih voznikov, kvaliteten kader pa je skozi vsa leta od ustanovitve skrbel za kvalitetno, strokovno in nenazadnje varno vožnjo vseh, ki so se v našem društvu uvajali v prometne predpise.

Zaradi prostorske stiske in željo po dvigu nivoja storitev, se je sedež društva v letu 1974 preselil v Avtokamp Strunjan, kjer je še danes. Poleg dejavnosti šole vožnje, je društvo prevzelo tudi upravljanje avtokampa, ki je ravno po prevzemu doživel pravi razcvet.

Danes je šola vožnje Avto-moto društvo Pinko Tomažič Piran manjša a uspešna šola vožnje na Obali, Avtokamp Strunjan pa med ene lepših kampov ob slovenskem morju.

Postani član

Zakaj postati naš član? Član AMZS?

• Ker smo največji izvajalec pomoči na cesti v državi in zagotavljamo vašo mobilnost!
  • Naša skrb je, da vam zagotovimo varno mobilnost in poti brez skrbi.
  • Nudimo vam pomoč na cesti, ne glede, čigavo vozilo vozite.
  • Ob okvari vozila se potrudimo, da ga popravimo na mestu okvare - na ta način lahko takoj nadaljujete pot.
  • Ko morate za svoje vozilo opraviti tehnični pregled, registracijo in zavarovanje, lahko vse to uredite v AMZS - hitro in ugodno.
  • S prihranki, ki vam jih zagotavlja AMZS članstvo, si več kot povrnete vrednost članarine - že zgolj s storitvami, ki jih morate v povezavi z vozilom opraviti skladno z zakonom.
  • Ker ste naš član, nam pomagate uresničevati poslanstvo izboljšanja prometne varnosti in podpirate naše  motošportnike.

Katero članstvo izbrati?

Primerjava članstev

Kako se včlaniti ali podaljšati svoje članstvo?

Kaj vam nudi aplikacija
AMZS?

AMD Pinko Tomažič

Strunjan 23
6320 Portorož

Prikaži na zemljevidu

Urnik

Sezona (od 20.06. do 31.08.)
Vsak dan: 8:00 - 22:00

Izven sezone